Plesna obuka u 10 škola: Mi plešemo cijeli dan i noć

Plesna obuka u 10 škola: Mi plešemo cijeli dan i noć

Mi plešemo cijeli dan i noć. 

Je li se i Vaš mališan pridružio ovom sjajnom projektu koji radimo sa 10 škola u Tuzli? Učimo plesati, podstičemo na zdraviji način života i razvijamo onu socijalnu stranu. Riječ je o projektu koji se odvija pod pokroviteljstvom Grada Tuzle, a najbolji će biti i nagrađeni. Zlatni sponzor M-Bike! 

Sve ukupni cilj projekta „Plesom do pravilnog razvoja“ je podići svijest mladima, njihovim porodicama da se kroz kreativne plesno/sportske programe i sadržaje može izuzetno doprinjeti zdravom razvoju djeteta što u konačnici treba da koristi ukupnoj kvaliteti života djeteta i sticanju saznanja o važnosti bavljenja fizičkom aktivnošću tokom svog životnog vijeka. Instruktori iz Centra za ples i rekreaciju održavaju redovne treninge dva puta sedmično u 10 škola na području Grada Tuzla. Obukom je obuhvaćeno oko 300 učenika nižih razreda osnovnih škola. Ovom prilikom želimo zahvaliti svim školama koje su se spremno uključile u projekat, a to su OŠ „Brčanska Malta“, OŠ „Centar“, OŠ KŠC „Sveti Franjo“, OŠ „Mejdan“, OŠ „Miladije“ sa područnom OŠ „Solana“, OŠ „Novi Grad“, OŠ „Pazar“, OŠ „Sjenjak“, OŠ „Slavinovići“ i OŠ „Solina“. Pratite naš rad. U nastavku su kadrovi sa ovosedmičnih treninga:

Ovako se naše društvo zabavlja i priprema za takmičenje u školi Solina.

Ovako se naše društvo zabavlja i priprema za takmičenje u školi Sjenjak.

Kreativni način učenja plesnih koraka valcera

Razvijanje pravilnog držanja

Prvi trening u OŠ “Mejdan”.

Ovako se naše društvo zabavlja i priprema za takmičenje u školi Novi Grad.

Leave a Reply